Jäta menüü vahele
Pärnu linn. parnu.ee avalehele

Pressiteated, uudised

Pärnu linnavalitsuse pressiteade
25.05.2023

Pärnu kesklinnast randa viiv Supeluse tänav muutub 1. juunist kuni 28. augustini autovabaks ja ettevõtted avavad seal hooajalised terrassid, kus nädala teisel poolel kontserte korraldatakse.

Tänavale pannakse 31. mail mootorsõidukite liikumist keelavad märgid ja füüsilised tõkked, mis ei lase sõidukitel Supeluse tänaval alates tänava algusest kuni Supeluse 22 hooneni liikuda. Aia ja Pärna tänava vahelised Karusselli/Nikolai tänava lõigud muudetakse ühesuunaliseks, tänavalõike on võimalik autoga läbida Aia tänava poolt.

Teiseks kohaks, kust kohalikud elanikud ja kaubaautod Supeluse tänavale pääsevad, on Roosi tänav Munamäe poolt. Pärast Supeluse tänavat on Roosi tänaval tõke, Aia tänava poolt Supeluse tänavale ei pääse.

Tammsaare puiesteel piiratakse alates Aia tänavast Supeluse tänava poole sõites kiirust ja Villa Wesseti juures muudetakse kaks sõidurada üheks, et Villa Wesset saaks Tammsaare puiestee ääres istumisala laiendada.

Hooajalise laienduse kavatsevad Supeluse tänava ääres või oma hoovis avada Villa Wesset, Karusselli Puhvet, Miami Lounge, Poisi Eine ja Oliveri Aiakohvik. Karusselli Puhveti juures on karussell. Supeluse ja Roosi tänava nurgale püstitab Villa Wesset kohviku koos selle ees oleva terrassiga.

Kollane Karussell, Villa Wesset ja Oliveri Aiakohvik hakkavad suvenädalate teisel poolel korraldama oma terrassil kontserte ja DJ õhtuid. 27. juunist 15. augustini toimuvad teisipäeva õhtuti Roosi tänava ja Supeluse tänava ristmiku juures folkkontserdid.

Valge Karussell korraldab juulikuu laupäevadel tänava ääres Supeluse Vintaažimarketit. Supeluse Aastalaat toimub 5. augustil alates kella 12st kuni 6. augustil kella kaheni öösel.

Liiklusskeem

Teet Roosaar
Pärnu linnavalitsuse meedianõunik
510 3444
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


 

Veebilehel kasutatakse küpsiseid